Třetí květnový týden pro sedmáky přinesl spoustu úkolů, výzev, nových poznatků… Jak to zvládli? Výborně! 😊 Ukázalo se:
• že vyhledávat informace, zvláště za pomoci AI je hračka (jen občas nerozuměli tomu, co sami napsali…, ale od toho měli k dispozici p. Vlkovou a Kalandrovou, které jim ochotně pomáhaly a provázely je úskalím cizích slov 😊),
• že nové věci je baví: výtvarná práce s jílovými pigmenty, pétanque,
• že jsou týmoví hráči, i když o složení skupin rozhodl los,
• že jsou vnímaví: návštěva synagogy a židovského hřbitova v Mikulově,
• že jsou už téměř „mistři“ v tvorbě prezentací,
• že všichni umí vystoupit a mluvit před ostatními, zhodnotit svou práci i práci členů svého týmu….
Co víc si může garant projektu přát – vytčené cíle projektu byly splněny, žáci a žákyně byli tvořiví, zvídaví a snad si do života odnášejí i spoustu užitečných vědomostí a dovedností. Sedmáci, skvělá práce!
Jana Kalandrová, garant projektu