Vstup do fotogalerie

Ve dnech 18. – 22. 5. jsme měli projektový týden na téma – Sousední státy ČR. Byli jsme rozděleni do čtyř skupin – Slovensko, Polsko, Rakousko a Německo. Od pondělí do středy jsme vyhledávali informace o vylosovaném státu a připravovali materiál na prezentaci. Každá skupina udělala vlajku, také p. učitelka pustila na interaktivní tabuli hymny států, zajímavosti a pohádku od bratří Grimmů. Pátek byl ve znamení výroby pomazánek – Slovensko vajíčková, Polsko rybí, Rakousko bramborová, Německo sýrová. V závěru pátečního dne jsme prezentovali své státy před spolužáky. Někteří vytvořili myšlenkovou mapu, někteří časopis nebo katalog. Celý týden se nám líbil.

Žáci 5.B