Vstup do fotogalerie

Ve čtvrtek 21. května se žáci tříd 4.B, 5.A a 5.B vydali na exkurzi do VIDA centra v Brně. Během návštěvy si děti vyzkoušely řadu interaktivních exponátů zaměřených na přírodu, techniku i lidské tělo. Velký úspěch měly zejména pokusy, hlavolamy a možnost objevovat vědu zábavnou formou. Exkurze byla pro všechny nejen poučná, ale také velmi zábavná. Žáci si odvezli spoustu nových zážitků, poznatků i inspirace k dalšímu objevování světa kolem nás.

  za tým kolegů Lenka Čajková