Vstup do fotogalerie

V posledním lednovém týdnu v rámci TV soutěžily děti na 1. stupni ve Švihadlákovi. Snažily se snožmo za 1 minutu naskákat co nejvíce přeskoků přes švihadlo. V kategorii 1. a 2. tříd zvítězil Matyáš Polášek a Simča Suparičová, oba z 2.A, na 2. místě se umístil Pepík Grbavčic a za ním prvňáček Štěpánek Bejdák. V kategorii 3. - 5. tříd děvčat zvítězila Nikča Růžičková ze 4.B, naskákala nejvíc přeskoků (155) ze všech dětí. 2. místo obsadila Gita Gnojková z 3.A, na 3. místě se umístila Jolča Lukáčová z 5.A. Mezi chlapci 3. - 5. tříd zvítězil Dan Šmehlík z 3.A, následoval ho Roman Jankov a Tomáš Bejdák, oba z 5.A. Vítězům gratulujeme a chválíme všechny děti za jejich nasazení při soutěži. 

  pedagogové 1. stupně

 

Vstup do fotogalerie

V prvním měsíci nového roku jsme si s dětmi povídali o tom, jak prožily vánoční svátky. Také jsme vyráběli obrázky se zimní tématikou a společně nachystali krmítka na ptačí strom. Přečetli jsme si pohádku Zvířátka a loupežníci a protože se nám líbila, vyrobili jsme si loutky a zahráli loutkové divadlo. S příchodem masopustu jsme se pustili do vytváření masek. Sníh nám nepřál a tak jsme chodili hrát na školní hřiště fotbal a vybíjenou. V herně si nejraději hrajeme s legem, stavíme puzzle, malujeme…bavíme se.

  vychovatelky ŠD D. Seitlová a V. Menšíková

 

Vstup do fotogalerie

V pondělí 31. 1. 2022 bylo našim prvňáčkům rozdáno jejich první pololetní vysvědčení. Při rozdávání bylo veselo, neboť všichni dostali velmi pěkné hodnocení.

 Hedvika Škrabalová, Zuzana Mrenicová

 

Vstup do fotogalerie

Na fenomenální úspěch Lukáše Krpálka zavzpomínali žáci, kteří se zúčastnili 4. kola Bedny školy. Dopoledne jsme se ve škole převlékli za judisty. Odpoledne se soutěžící pokusili odpovědět na správné otázky, které se týkaly historie juda i našeho nejslavnějšího judisty Lukáše Krpálka. Třída 7.A s třídní učitelkou Soňou Zabloudilovou si zaslouží za udržení prvního místa velkou gratulaci.

Radka Tesařová

 

Vstup do fotogalerie

V pátek 21. 1. 2022 se prvňáci a druháci naší školy utkali v pexesu. Někteří žáci se uměli opravdu soustředit a během pěti kol nasbírali spoustu obrázkových dvojic. K nejúspěšnějším patřili Verunka Blahová z 1.B (36 bodů), Pavel Lahvička z 2.A (33 bodů) a Matěj Ježek z 2.A (30 bodů). Všem soutěžícím děkujeme za klidný průběh.

Hedvika Škrabalová, Zuzana Mrenicová

 

Vstup do fotogalerie

Čtyři krásné dny si užili účastníci lyžařského výcvikového kurzu na Říčkách v Orlických horách. Ti, co ještě neuměli lyžovat, se to všichni naučili. Ti, co už lyžovat uměli, měli možnost své dovednosti zdokonalit a hlavně si krásně zajezdit. A protože nám bylo i do zpěvu, každý večer jsme si aspoň chvíli zazpívali. V každém případě jsme odjížděli domů plni zážitků.

A co víc si přát? Aby se nám kurz tak pěkně podařil i příští rok!

 Tomáš Procházka

 

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2023 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates