Vstup do fotogalerie

Poslední den v roce 2021 se školou nesla vůně vánočního cukroví, svícnů a jehličí. Ze tříd bylo slyšet zpěv koled, smích a radost z dárečků. Prostě jsme si to všichni užili. A hurá do roku 2022.

  kolektiv 1. stupně

 

Vstup do fotogalerie

Již tradičně poslední den v roce pořádáme na prvním stupni vánoční šplh. Atmosféra letošního ročníku byla mírně ovlivněna covidovou situací, ale žáci se i přesto dokázali vybičovat k pěkným výsledkům. V kategorii 1. a 2 tříd zvítězila Suparičová, 2. místo patřilo Matěji Ježkovi a třetí skončila prvňačka Terezka Krupková. Výsledky kategorie 3. - 5. tříd děvčata - 1. Růžičková N, 2. Valášková V., 3. Šebestová V. Stejná kategorie chlapců - 1. Jankov R., 2. Polepil P, 3. místo Pliska E. Všem účastníkům děkujeme a gratulujeme k pěkným výkonům. Výsledky budou započítány do celoroční soutěže Sportovec roku.

  Kolektiv 1. stupně

 

Vstup do fotogalerie

Vánoční atmosféru ve škole navodilo další kolo Bedny školy. Žáci i učitelé se převlékli za stromečky a dárečky. Na jejich krásné a nápadité převleky se můžete podívat ve fotogalerii.

Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků, hodně úspěchů v novém roce.

Radka Tesařová

 

Vstup do fotogalerie

V rámci hudební výchovy i u našich druháků proběhlo projektové vyučování - MUZIKOTERAPIE.

  Martina Bejdáková

 

Vstup do fotogalerie

V týdnu od 29. 11. do 3. 12. 2021 proběhl ve 2. třídě projekt s názvem "Jaké je to u nás doma". Díky zábavným úkolům a hrám jsme nejen poznávali rodinu svých spolužáků, ale především tu svoji. Učili se mezigenerační vztahy, povolání členů rodiny, jejich zájmy apod. Pracovali jsme samostatně i v týmech a dbali na dodržení pravidel naslouchání při vyprávění spolužáků. Důležitou součástí projektu bylo představení členů rodiny a v závěru týdne prezentace svého rodokmenového stromu. Velké díky patří rodičům. S jejich pomocí vznikly perfektní práce. Můžete posoudit ve fotogalerii.

  Martina Bejdáková

 

Vstup do fotogalerie

V pátek 3. prosince byla mezi žáky na prvním stupni jako každý rok před Mikulášem znát o něco větší nervozita než jindy. Přijdou nebo nepřijdou? Samozřejmě, že Mikuláš s andělem i čertem nevynechali ani tento rok a přinesli dětem trochu obav (hlavně těm nejmenším), ale hlavně tradici a nějakou tu odměnu za předvedené básničky a písničky. Děkujeme členům žákovské rady za ochotu a příjemné zpestření vyučovacího dne.

  Jana Juřenová

 

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2023 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates