Vstup do fotogalerie

Děkujeme s paní ředitelkou Vlkovou za výborný výlet, zde pár foto našich aktivit a výletu z Kutné Hory. 

  Lucie Takáčová

 

Vstup do fotogalerie

 Minulý týden si naši prvňáčci vyzkoušeli projektové vyučování pod názvem "Kamarád sobě a druhým". Naučili jsme se toleranci, slušnému chování, pomáhat jeden druhému. Zahráli jsme si pohádku O Palečkovi a jeho kamarádech, modelovali jsme, tvořili pravidla chování naší třídy, hráli komunikační hry, zpívali. Dětem se týden velmi líbil, už se těší na další.

třídní učitelka Martina Bejdáková

Vstup do fotogalerie

 V tradiční první sportovní akci školního roku byli v jednotlivých kategoriích nejrychlejší tito žáci. Prokop Polepil, Daniel Šmehlík a Dominik Novák, všichni z 2.A. Natálie Kovářová z 5.A, Eliška Dřevojánková a Emma Myšáková ze 4.A. Matyáš Kocman, Tomáš Zugárek z 5.A a Jimi Kovář z 3.B. Všem dětem děkujeme za krásné výkony. Pedagogové 1. stupně

Vstup do fotogalerie

V pátek 4. září proběhl za ideálního počasí další ročník běhu Emila Zátopka. Při bezchybné organizaci a příkladné snaze žáků všichni vzdali hold tomuto velikánu naší i světové atletiky. Vítězové jsou: mladší žákyně Petra Plisková, mladší žáci Matyas Kis, starší žákyně Kovacsová Kristýna a starší žák Denis Kocman.

Všem kolegům i žákům děkuji za krásný sportovní zážitek.  

Stanislav Pichanič 

 

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2023 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates