Vstup do fotogalerie

Byli jsme v planetáriu. Bylo to super. Připadala jsem si jako bych byla ve vesmíru. Byl to opravdu krásný zážitek. Dokonce jsme si mohli koupit 3D pohlednici s planetami.  

Melanie Laskovská, 3. A 

 

Vstup do fotogalerie

Na pondělí 25. února připadl další tematický den plný puntíků. Ve škole se to puntíky jen hemžilo. Puntíkaté oblečení bylo doplněno o mašličky. Společenský dress code splnila nejen většina našich žáků, ale i vyučujících.  

Radka Tesařová 

 

Vstup do fotogalerie

Přišel k nám pan zubař. Byl vysoký a měl vousy. A přišla s ním sestřička. Přišel, aby nám řekl něco o zubech. Říkal nám třeba o částech zubu a jak si máme čistit zuby. Zkoušeli jsme si to. Líbilo se nám to a třída byla celá hodná.

  Jakub Peřina žák 2. A

 

Vstup do fotogalerie

Už po jednadvacáté rozzářil omšelou a dosluhující budovu kulturního domu v Drnholci školní ples. Vše začalo divácky atraktivní polonézou žáků vyšších ročníků odměněnou zaslouženým potleskem. Na úspěchu polonézy mají zásluhu jak učitelky, které připravily choreografii a vedly nácvik, tak samotní žáci, kteří náročný tříměsíční dril vydrželi. Mezi tancem, ke kterému hrála skupina Šarže 54, si všichni mohli užít vystoupení streetdance, ochutnat míchané nápoje, zasoutěžit o ceny a těšit se, co připravili učitelé na půlnoc. Celý plesový rej se nesl v duchu sametové revoluce, jejíž kulaté výročí jsme si tak připomněli.

 Tomáš Procházka, Hana Vlková

Vstup do fotogalerie

 V úterý 5. února 2019 jsme přivítali v tělocvičně naší školy spisovatelku Michaelu Fišarovou, která žákům představila své knihy. Paní Michaela Fišarová je autorkou knih pro děti a mládež, např. Nikolina cesta, Náš dvůr má tajemství, A-Ž půjdeš do školy apod. Nikolina cesta byla její prvotinou a získala za ni Zlatou stuhu 2013, což je ocenění určené pro nejlepší knihy pro mládež. Na závěr besedy děti požádaly autorku o podpis knih.

 Radka Tesařová

 

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2023 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates