Vstup do fotogalerie

 

V úterý 29. 11. 2022 od 16 hodin bylo ve škole plno, všude se svítilo, neboť jsme po dvou letech proticovidových opatření mohli opět přivítat zákonné zástupce a rodiče na tradičních třídních schůzkách s vánoční akademií a jarmarkem. Všem vystupujícím a také paním učitelkám, které s žáky vystoupení nacvičovaly, patřil velký potlesk. Krásné vánoční a předvánoční výrobky žáků byly vystaveny ve školní jídelně. Pak přišly na řadu konzultace s třídními učiteli a pevně věřím, že na každého rodiče čekala alespoň jedna dobrá zpráva. 

  pedagogové ZŠ, foto Markéta Pernesová

 

Vstup do fotogalerie

 

V úterý 29. 11. 2022 se šachisté naší školy vypravili na šachový turnaj do Břeclavi. Družstvo mladších žáků ve složení Hryčovský Martin, Trojek Ondřej, Kovář Jimi a Feigerl Marek obsadilo v okresním kole družstev krásné třetí místo. Za starší žáky nás reprezentovalo družstvo "B" ve složení Hanker Vilém, Kocman Marek, Janakiev Jakub a Valášek Jiří a družstvo "A" ve složení Zugárek Petr, Zugárek Tomáš, Hryčovský Štěpán a Matoušek Jan. Družstvu "A" se podařilo svými neskutečnými výsledky vybojovat první místo a postupuje do krajského kola. Všem šachistům děkuji za důstojnou reprezentaci naší školy v šachové hře a za dosažené výsledky na turnaji. Panu Zugárkovi děkuji za doprovod a podporu našich týmů. Postupujícím žákům přeji v krajském kole 2023 hodně štěstí.

  Hedvika Škrabalová

 

Vstup do fotogalerie

Děkuji za účast a hezké sportovní výkony v přehazované žákyň 6. - 7. a 8. – 9. tříd.

  Lucie Takáčová

 

Vstup do fotogalerie

 

Na první adventní neděli jsme se sešli na náměstí, abychom si společně zpříjemnili předvánoční atmosféru. Za zpěvu vánočních písní žáků naší školy jsme ochutnávali horký čaj, svařené víno, klobásu a na jarmarku si mohli koupit něco hezkého pro potěšení.

  Martina Bejdáková, foto Markéta Pernesová

 

Vstup do fotogalerie

Z pátka na sobotu se členové tanečního kroužku sešli v naší tělocvičně, aby natrénovali sestavu na vystoupení, která nás čekají už v tomto měsíci. Do tanečního kroužku letos chodí 24 děvčat a 4 chlapci. Na soustředění nás bylo 26 z toho 18 tanečníků přespalo. Užili jsme si to všechno plnými doušky. Snad máme i natrénováno. Uvidíme už v úterý v našem tanečáku.

PS: Děcka byly fajn, žádná zranění, žádné problémy a práce nám šla od ruky. Děkuji rodičům za důvěru a děckám za fajn trénink.

  Bronislava Šimčíková, vedoucí kroužku

 

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2023 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates