Staré drby - prosinec 2022

Výtvarná soutěž - 13. 12. 2022

Kategorie: 2022-12
Vstup do fotogalerie

 Od půlky září do konce listopadu probíhala na prvním stupni naší školy výtvarná soutěž. Kdo se chtěl do soutěže zapojit, mohl si vybrat ze dvou námětů – PODZIMNÍ PŘÍRODA  nebo POHÁDKOVÁ POSTAVA. Do soutěžení se nakonec zapojilo 37 žáků, někteří odevzdali práci z obou námětů. Odborná porota ve složení Mgr. Hana Vlková, Mgr. Martina Lerch a Mgr. Hedvika Škrabalová ocenila v kategorii školky a přípravné třídy práci Honzíka Malíka a Emy Jirků. Z pátých tříd byla k posouzení předložena pouze jediná podzimní krajina od Aniky Vamberské z 5.A. Z kategorie prvních až čtvrtých tříd porotu upoutaly podzimní krajiny od tvůrců Julie Dvořákové ze 2.A, Gábiny Beštové ze 4.A, Anety Radkovičové ze 2.A,  Štěpána Bejdáka ze 2.B a Davida Sedláka z 1.A. Mezi pohádkovými postavičkami zaujaly práce Gábiny Beštové ze 4.A (Cipísek) a Anety Radkovičové ze 2.A (Malá čarodějnice). Všem zúčastněním děkujeme za výtvarné práce, které jsou vystaveny v dolním vestibulu naší školy. Oceněným přejeme další tvůrčí nápady. Těšíme se na účast v dalším soutěžení.

 Hedvika Škrabalová

 

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2023 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates