Staré drby - listopad 2022

Šachový turnaj v Břeclavi - 29. 11. 2022

Kategorie: 2022-11
Vstup do fotogalerie

 

V úterý 29. 11. 2022 se šachisté naší školy vypravili na šachový turnaj do Břeclavi. Družstvo mladších žáků ve složení Hryčovský Martin, Trojek Ondřej, Kovář Jimi a Feigerl Marek obsadilo v okresním kole družstev krásné třetí místo. Za starší žáky nás reprezentovalo družstvo "B" ve složení Hanker Vilém, Kocman Marek, Janakiev Jakub a Valášek Jiří a družstvo "A" ve složení Zugárek Petr, Zugárek Tomáš, Hryčovský Štěpán a Matoušek Jan. Družstvu "A" se podařilo svými neskutečnými výsledky vybojovat první místo a postupuje do krajského kola. Všem šachistům děkuji za důstojnou reprezentaci naší školy v šachové hře a za dosažené výsledky na turnaji. Panu Zugárkovi děkuji za doprovod a podporu našich týmů. Postupujícím žákům přeji v krajském kole 2023 hodně štěstí.

  Hedvika Škrabalová

 

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2023 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates