Vývěska

Putování po jarních stezkách - od 12. dubna do konce května 2021

Kategorie: Škola - vývěska

Přijměte pozvání ZŠ Drnholec na akci s názvem Putování po jarních stezkách, na kterých si můžete zkusit zúročit své vědomosti, a která je vhodná jak pro děti s rodinami, mládež, tak i pro dospělé.

První stezka je pro nejmenší a jmenuje se „Z pohádky do pohádky“.  Začátek trasy je u lesa, kolem lesního rybníka Žofky zpět po hrázi a končí u našeho rybníka. 

Druhá stezka se jmenuje „Putování se sluníčkem“ a začíná za hasičskou zbrojnicí, kolem Starátka, ke Křížku, kolem lesa a letiště až na hradby Drnholce, zpět kolem bažantnice a končí na Hrušovanské ulici za Peřinovým.

Třetí stezka se ukrývá pod názvem „Putování s A-Zet kvízem“. Začíná před budovou školy, po Lidické na hráz, po hrázi za druhou čerpačku a zpět po polní cestě za konírnou k parketárně a zpět po Lidické k zadnímu vchodu naší školy.

Na začátku každé stezky bude orientační mapa s trasou. Na procházku budete potřebovat tužku a papír na odpovědi, protože součástí úkolů je i vyluštění tajenky. Pokud se chcete zapojit do soutěže, odevzdávejte odpovědi do školní schránky. Nezapomeňte se podepsat a napsat svůj věk.

Stezky s úkoly budou označeny a na stanovištích umístěny do konce května. Poté budou odstraněny.  Prosím, neničte úkoly, dejte šanci druhým. Pokud se stane, že nějaký úkol bude chybět, prosím, oznamte nám to ve škole, rádi jej znovu připevníme. Dodržujte, prosím, aktuální vládní nařízení. Děkujeme a přejeme hodně štěstí a zábavy.

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2021 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.