1.A

Informace pro rodiče

Kategorie: 1.A

21. 9. Vážení rodiče, když zmatek, tak pořádný .. dnes vyhlásila paní ředitelka Vlková zrušení třídních schůzek....Pro nás to neplatí! My je ale budeme mít :-) Sejdeme se zítra t.j. 22. 9. v 16. 00 hodin před školou. Tam si řekneme důležité organizační záležitosti, oberu vás o 500,- do třídního fondu, předám vám hesla k elektronické žákovské a pak se odebéřeme do tříd, kde vás zaučíme v práci s elektronickou žákovskou.

Děkuji Bejdáková

18. 9. "Kamarád sobě a druhým" - projektový týden prvňáčků, který bude od pondělí 21. 9. do pátku 25. 9.

11. 9. Kroužky - výtvarný a keramický kroužek bude probíhat od října na ZŠ Drnholec, přihlásit své dítě můžete na www.ddmmikulov.cz.

Keramický kroužek - úterý 13:30 - 15:30, vede p. Škrabalová a p. Lukáčová

Výtvarný kroužek - středa 13:30 - 14:30, vede p. Lerch

Přihlásit se můžete zde: https://www.ddmmikulov.cz/cz/krouzky/drnholec/

7. 9. 

Matematika: Prosím Vás o nastříhání číslic, puntíků a znamének do matematiky. Číslice, puntíky a znaménka najdete v balíčku ze školy. Tyto kartičky dejte dětem do gumičky. Budeme je potřebovat od středy 9. 9.  Děkuji.

Učebnice: Prosím, chystejte dětem učebnice podle rozvrhu. Děkuji.

7. 9. 

Vážení rodiče,

ve středu 16. 9. od 13.30 do 15.00 začíná kroužek gymnastiky pro 1. a 2. třídu. Děti si budu vyzvedávat ve ŠD. Pokud je Vaše dítě obratné a máte o kroužek zájem, napište mi na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kapacita kroužku je omezena.

Děkuji Mrenicová

 

3. 9. 

Vážení rodiče,

od pondělí 7. 9. bude zahájen kroužek Pohybové hry pro 1. a 2. ročník vždy od 12. 30 do 13. 15 hodin. Kroužek není pod záštitou DDM v Mikulově, nýbrž v rámci celorepublikového projektu Sportuj ve škole. Je pro žáky zdarma. Podmínkou pro přihlášení je, že dítě musí zároveň navštěvovat i školní družinu. V družině se převléknou do cvičebního úboru, který si vezmou ve třídě. 
Pokud máte zájem o tento kroužek, hlaste se třídní učitelce. Pozor, kroužek je kapacitně omezen!

Děkuji Bejdáková​

2. 9.

Dobrý den, 

děkuji Vám za odevzdání souhlasů a dotazníků. Kdo ještě neposlal, pošlete, prosím, co nejdříve.

Svačinky ze školní jídelny - kdo má zájem o odebírání svačinek ze školní jídelny, napište mi na Gmail (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Domluvila jsem se s p. vedoucí školní jídelny, svačinky bychom brali hromadně do třídy. Cena jedné svačinky je 18,-. Svačinky bychom si předplatili na měsíc dopředu. Pokud máte vážný zájem a souhlasíte s měsíční platbou, napište mi. Zájemci o zítřejší svačinu napište do dnešního večera.

Pomůcky na čtvrtek 3. 9. - ŽIVÁ ABECEDA, PRVNÍ PSANÍ, MATEMATIKA.

Ranní družina - pro přihlášené zájemce začíná ranní družina od pondělí 7. 9. 2020 v 6:30.

Třídní fond - peníze můžete poslat po dětech nebo mi je dáte na třídní schůzce 22. 9. 

Děkuji za spolupráci, s pozdravem Kneeová

Přepnout na mobilní zobrazení

Copyright © 2003 - 2021 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.