Vstup do fotogalerie

V úterý 27.11.2012 se v Břeclavi konalo okresní kolo přeboru škol v šachu. Za ZŠ Drnholec se soutěže zúčastnila dvě družstva, která se vrátila s vynikajícími výsledky. Ve skupině A – mladší žáci - družstvo ve složení Roman Machala, Lukáš Žídek, Tomáš Foltán a René Kocourek obsadilo celkově druhé místo a postupuje do krajského kola, které se uskuteční 22.1.2012 opět v Břeclavi. Ve skupině B – starší žáci – družstvo ve složení Jaroslav Šenk, Radek Zabloudil, Ondřej Šenk a Pavla Seveldová obsadilo ve velké konkurenci celkově třetí místo. Všem soutěžícím blahopřeji a děkuji za skvělou reprezentaci školy v této šachové soutěži.

 Hedvika Škrabalová

 

Vstup do fotogalerie

S velkými ambicemi odjíždělo družstvo žáků 8. a 9. ročníku na okresní přebor v sálové kopané. V konkurenci 8 družstev se jim nepodařilo promluvit do bojů o přední příčky a umístili se na 5. místě. Pozitivní je ale výkon žáků 8. třídy, kteří předvedli, že se dá hrát krásná kombinační kopaná.

Stanislav Pichanič


Vstup do fotogalerie

Krásné sportovní okamžiky prožili žáci 6. a 7. ročníku na okrskovém kole Coca Cola Cupu v Mikulově. Po nešťastné prohře v prvním utkání pak už jen vyhrávali a umístili se na druhém postupovém místě. Důležitější byl ale soustředěný kolektivní výkon, který dává naději do dalších soutěží a roků.

Stanislav Pichanič


Vstup do fotogalerie

V úterý proběhlo školní kolo soutěže ve skoku vysokém. Přišli si zaskákat i prvňáčci, nejlépe se s tím popral Nuen, skočil 85 cm. V kategorii 1. a 2. tříd zvítězil s výkonem 90 cm Patrik Grbavčic, 3. až 5. třída Tereza Mrenicová – 105 cm, Samuel Barták – 110 cm. Na 2. stupni proběhla soutěž bez účasti 7. a 9. třídy – nenašli si půlhodinku času, aby předvedli své výkony, mnozí na prvních místech. Z děvčat nejlépe skákala Kristýna Hajduchová – 105 cm, Zdenka Skaláková – 130 cm, nejlepší žáci Patrik Sláma – 120 cm a Jan Klein – 135 cm. Všem účastníkům blahopřejeme.

Kateřina Smíšková


Vstup do fotogalerie

V pondělí si naše družstvo žáků 8. a 9. tříd opět vybojovalo postup na okresní přebor, tentokrát v Orion Florbal Cupu. Přes jedno zaváhání podalo dobrý výkon a 12. 12. 2012 se pokusí žáci postoupit na regionální finále.

Stanislav Pichanič


Vstup do fotogalerie

Družstvo chlapců 8. a 9. tříd se zúčastnilo okrskového kola v sálové kopané, které pořádala ZŠ Mikulov Hraničářů. Při účasti čtyř družstev ani jednou naše družstvo nezaváhalo a vybojovalo si postup na okresní přebor, který se koná 29. 11. 2012 v Břeclavi.

Stanislav Pichanič


Vstup do fotogalerie

V úterý 20. 11. se konal školní turnaj v přehazované dívek 8. a 9. ročníku. Sedm závodnic v každém družstvu bojovalo nejen o body do Sportovce roku, ale i o účast na okresních závodech. Po dvou setech byl stav nerozhodný, děvčata bojovala opravdu statečně – dařily se jim smeče i dvojbloky. V rozhodujícím setu vyhrála o dva body děvčata 9. třídy. Všechny hráčky zasluhují pochvalu. A teď se pusťme do volejbalu.

  Kateřina Smíšková

 

Copyright © 2003 - 2020 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.