Vstup do fotogalerie

Ve čtvrtek 19. 2. 2015 se žáci první a druhé třídy utkali v pexesu. Nikdo ze soutěžících do poslední chvíle nevěděl, jak je na tom s umístěním. Nakonec první místo s 52 body získal Denis Lukáč z první třídy, druhé místo s 51 body Matýsek Malík ze druhé třídy a na třetím místě se umístila se 48 body Natálie Popeláková též ze druhé třídy. Všem soutěžícím děkujeme za poklidný průběh soutěže.

  Hedvika Škrabalová

 

Vstup do fotogalerie

Úspěšnou sportovní středu završili žáci na okresním přeboru ve šplhu v Břeclavi. René Kocourek vybojoval v kategorii 6. a 7. tříd 1. místo a Ondřej šenk v kategorii 8. a 9. tříd místo třetí.

  Stanislav Pichanič

 

Vstup do fotogalerie

Ve středu již jako každoročně jely naše žákyně na regionální kolo v přehazované. Mladší žákyně ve složení Mrenicová, Kubíčková, Dědíková, Bystřická, Kolečkářová, Mandová, Zajícová, Nevěčná a Tomolová vybojovaly 2. místo. K vítězství jim chybí ještě zkušenost, umění tzv. číst soupeře... Starší žákyně ve složení Kalianková, Kovářová, Šedivá, Hajduchová, Abassy, Grimmová, Kleinová, Vršková a Konečná předvedly nádherný výkon, v těžké konkurenci obsadily 4. místo. Vyzvedávám jejich bojovnost a takéi kázeň při hře, což se jim mnohdy v hodinách TV nedaří. Je vidět, že když chtějí ... Všem hráčkám blahopřejeme.

  Kateřina Smíšková

 

Vstup do fotogalerie

Ve středu 18.2.2015 se po dlouhé přestávce konala soutěž v aerobiku. Zúčastnily se děti 1. stupně. Pozvání přijali také naši předškoláčci. Děti si vyzkoušely cvičení s hudbou, vyzkoušely nové kroky a hlavně jsme si protáhli tělíčka. Jak to všechno dopadlo se mrkněte na fotečky. Děkujeme porotě a fotografům.

                                                                                      Bronislava Šimčíková

 

 

Vstup do fotogalerie

Ve středu se žáci 6.A v předmětu Práce v domácnosti snažili připravit podle své chuti různé chuťovky. Jejich výsledky jsou patrné na přiložených fotografiích.

  Stanislav Pichanič

 

Vstup do fotogalerie

Ve středu 11. 2. 2015 ukončili druháci a třeťáci naší školy plavecký výcvik. Každou středu od 26. 11. 2014 do 11. 2. 2015 děti jezdily do bazénu v Hustopečích, kde pod dozorem velmi příjemných plavčíků zdokonalovaly své znalosti v plavání.

  Hedvika Škrabalová

 

Vstup do fotogalerie

Ve čtvrtek 5. 2. 2015 se družstvo starších žáků zúčastnilo okresního přeboru v košíkové ve Valticích. Výkon našeho družstva byl lepší než umístění, ale vzhledem k velmi silné skupině, ve které byla ZŠ Velké Bílovice (1. místo v OP) a ZŠ Velké Valtice (3. místo v OP), je konečné páté místo dobrým umístěním.

  Stanislav Pichanič

 

Copyright © 2003 - 2020 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.