Staré drby - únor 2007

Kategorie: 2003 - 2008

Přehazovaná na národce - 26. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Dne 26. 2. se konala přehazka 4. a 5. tříd. Družstva jednotlivých tříd se sešla ve velké tělocvičně. Družstvo 5. třídy se opozdilo a rozhodčí je málem vyřadili. Ale oni řekli: Ne, když vyřadit, tak všechny! Rozhodčí nakonec povolili 5. tř. hrát. Hrálo se spravedlivě! 5.A se umístila na 1. místě, 4.A na druhém a na třetím 4.B.

Renata Pitáková, 5.A

Výchovný koncert na národce - 22. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Čtvrteční vyučování začalo na národce zpěvem a hudbou. Sešli jsme se v tělocvičně, kde nám hudební škola Klára předvedla svůj program. Ten byl nejen zábavný, ale i přiměřeně poučný, jak už to u výchovných koncertů bývá. Zábava i poučení bylo vyvážené, takže 45 minut příjemně uběhlo.

 Jana Juřenová

Gymnastický přebor starších žáků - 20. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Podobně jako mladší žáci si vyřazovací přebor uspořádali i starší žáci. Tedy uspořádali ho učitelé, starší žáci se jej účastnili. A měli i spoustu diváků - jak z řad mladších gymnastů, tak z řad svých spolužáků a kamarádů. A zatímco loni všechny starší gymnastky spadly z kladiny (prý z kamarádství a solidarity), tentokrát se jim dařilo výrazně lépe. Snad jim to tak pěkně vyjde i příští sobotu!

 Tomáš Procházka

Gymnastický přebor národky - 19. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Hned po jarních prázdninách se konal přebor školy ve sportovní gymnastice - zatím těch mladších (starší žáky to čeká o den později). Vždyť už za dvanáct dní proběhne okresní přebor právě u nás, v Drnholci, a tak je třeba vybrat ty nejšikovnější, kteří pak budou reprezentovat naši školu. Zároveň si závodníci jako na generálce přičichnou k atmosféře závodu s nástupy, výměnou nářadí, správným představením se (zvednout ruku, kouknout na rozhodčí) i čekáním na hodnocení.

 Tomáš Procházka

Dětský karneval - 18. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Možná že se mi to jen zdá, ale asi máme v Řáholci míň a míň dětí. Nebo se už maminkám nechce vymýšlet každý rok novou masku pro svou ratolest, protože letos byla společnost na karnevalu dosti chudá. Sice to neovlivnilo atmosféru v sále, ale přece jen je milejší, když se baví hodně lidí. Jinak si není na co stěžovat, masky vypadaly překrásně a odměny pro ty nejlepší byly opravdu sladké. :-p

Jenom mám potřebu zmínit se, že nejmladší účastník (nemusel mít ani masku, i bez ní to byl andílek :-) skoro celý karneval prospinkal v náruči své maminky... :-D

 Karolína Zabloudilová

Zápis do prvních tříd - 6. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Tentokrát ve stylu čtyř ročních období se konal zápis do prvních tříd. Jako vždy se na něm s chutí podílely starší děti prvního i druhého stupně jako pomocníci svých učitelek či průvodci rodičů...


Rekonstrukce záchodů - 6. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Aby si pořád ti v tom druhém patře nevyskakovali, jaké mají pěkné záchody, začaly se rekonstruovat tyto prostory i v prvním patře. Práce se ujala opět firma Kalianko a celá akce přijde tak zhruba na půl milionu korun (teda!)...


Vysvědčení v 8.A - 1. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Zatímco na jiných školách si už vysvědčení užili včera, na naší škole jsme nechali předání vysvědčení (vlastně jen výpisů!) na dnešek.


Testování deváťáků - 1. 2. 2007

Vstup do fotogalerie

Jak na tom jsou letošní devítky? Uvidíme - snad nám něco napoví dnešní několikahodinové testy. Nenechte se zmást fotkami - někteří na nich vypadají, jako by vážně přemýšleli, ale jenom to hrají kvůli fotografovi! :-)


Copyright © 2003 - 2020 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.