Staré drby - březen 2005

Kategorie: 2003 - 2008
info

Soutěž v aerobiku - 30. 3. 2005

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Ve velkém stylu (konečně jako u Broni Šimčíkové vždy) se konala soutěžní přehlídka aerobiku. Soutěžilo se v osmi kategoriích. V některých byl pouze jeden (Lam) či dva (Tomáš Křibík a Gábin Svoboda) soutěžící. V jiných bylo soutěžících nepočítaně, i když porota je samozřejmě spočítané měla.
Horší to měla porota s rozhodováním. Klikněte pro zobrazení dalších fotografií... Občas se musela zavřít na dost dlouho do místnosti s míči, aby mohla v klidu určit pořadí soutěžících. A prý se i dost hádala, než došla k nějakému výsledku - holt má každý trochu jiný pohled a měřítka...
No a než se pokaždé porota vydebatovala, vystupovaly se svými nacvičenými programy malé děti a starší dívky.


info

Volejbal - 29. 3. 2005

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

29. 3. 2005 se ve velké tělocvičně uskutečnil turnaj odbíjené mezi 8. a 9. třídami. Turnaje se ale zúčastnila pouze tři družstva (alespoň měli hráči výhodu, že neskončí na 4. a horším místě). I přes to družstva dokázala vytvořit napínavou a někdy i zábavnou hru. Třeba když se Iva Bošiaková a Honza Doležal prali o to, kdo bude dřív u míče. Nešťastnou náhodou Iva zakopla a podjela Honzu mezi nohama. Honza zakopl o Ivu a spadl na ni. Nebo když se hráč družstva osmých tříd Roman Šlachta usilovně pokoušel vybrat míč a napálil to hlavou přímo do zdi. Našemu družstvu 9.BC skoro nikdo nefandil. My si ale věřili a sestavili jsme skvělý tým. Klikněte pro zobrazení dalších fotografií... Jako vždycky p. učitel Procházka a Pichanič fandili družstvu 9.A a paní učitelka Gilarová alias Vlková (už skoro za měsíc) si od p. Procházky půjčila foťák, takže nesměla trhat partu. My jsme se však ukázali jako praví machři a všechna družstva rozdrtili. Nakonec když nám p. Pichanič rozdával a poté sebral diplomy (musel ještě vypsat, jak se kdo umístil), nás doslova potěšil slovy: "Mohlo to být lepší............, ale mohlo to být i horší."

Katka Polčíková, 9.B

Boj až do posledních sil a velmi vyrovnaná družstva.
Ano, tak tohle by se dalo říci o školním turnaji ve volejbale 8. a 9. tříd smíšených družstev, který se konal v úterý 29. 3. 2005.
Klikněte pro zobrazení dalších fotografií... I když soutěžily jen tři týmy, bylo na co se dívat. Pan učitel Pichanič to konstatoval takto: "i přesto, že se volejbal dlouho nehrál, to hlavně díky chřipce a jarním a velikonočním prázdninám, jste mě potěšili a nebylo to špatné. Dokonce zde byly viděny i pěkné útoky."
A jak to nakonec skončilo? Na krásném 3. místě se umístili osmáci. Na 2. místě skončil tým 9.A a zvítězilo družstvo 9.BC.
Všem hráčům gratulujeme!!!

Anežka Kneeová, 9.A


info

Vynášení Smrtky - 21. 3. 2005

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Po zimě, která pozdě přišla a ještě později mínila skončit, je opět jaro tady. Jaro je třeba přivítat a paní Zimu vyhnat - a o to se postarali opět žáci národky.


info

Rozloučení v Novosedlech - 11. 3. 2005

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Neděle 6. března 2005 se stala osudnou řediteli ZŠ Novosedly Vladimíru Zvonkovi.
Autohavárie, ke které došlo nedaleko Nové Vsi, předčasně ukončila jeho život.
V pátek 11. března se před školu v Novosedlech přišli s ředitelem rozloučit zástupci obce, kolegové z místní i drnholecké školy, současní i bývalí žáci, spoluobčané.
Po smutečních projevech (za školu, za obec) se za zvuků písně Nothing Else Matters (Metallica) Vladimír Zvonek naposledy vydal na cestu ze školy.


info

Chřipkové prázdniny - 3. a 4. 3. 2005

Chřipky si konečně vybojovaly své místo i v drnholecké škole. Na národce složily většinu dětského obyvatelstva, a tak ředitel školy vyhlásil na čtvrtek a pátek pro 1. - 5. třídu ředitelské volno. Druhému stupni zatím nezbývá než tiše závidět - nebo konečně poctivě vyležet doma všechny kašle a teploty, aby mohl ředitel zavřít i zbytek školy...


Copyright © 2003 - 2020 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.