Staré drby - leden 2005

Kategorie: 2003 - 2008
info

Přehazovaná národky - 31. 1. 2005

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Žáci čtvrtých a pátých tříd se sešli v den vydání pololetního vysvědčení, aby změřili síly v přehazované. Pro nezasvěceného mohla atmosféra snadno navozovat atmosféru mistrovství světa, ne-li rovnou celého vesmíru. Fanoušci povzbuzovali neutuchajícím řevem, týmy s názvy jako Žraloci, Buldoci, Pumy nebo Myši prožívaly každý vítězný balón.
Klikněte pro zobrazení dalších fotografií... Každé mistrovství má jednoho vítěze, který se raduje až do úplného konce. Protože však klání probíhalo ve dvou skupinách, mělo tentokrát vítěze dva. V silnější skupině získal prvenství tým Divočáci ze 4.A, ve druhé skupině vyhráli Tygři z 5.B.


info

Hory leden 2005 (14. - 21. ledna)

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Na letošních horách byli naši sedmáci společně s vlasatickými. Sněhové podmínky byly velmi příznivé a nové krátké lyže ("blejdy") velmi rychle ovladatelné. Už druhý den většina dokázala vyjet na vleku a sjet několika oblouky dolů. Na konci týdne byli sice téměř všichni o pěkných pár set korun za vleky chudší, ale maximálně spokojení.
Fotografií je víc než dost, takže kdo nemá trpělivost na celou sadu (kolem tří set snímků), může se kochat po jednotlivých dnech :-))

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Pátek - příjezd a seřizování lyží

Sobota - Čenkovice

Neděle - České Petrovice

Pondělí - České Petrovice

Úterý - Čenkovice (kosa, vichřice) + program pokojů

Středa - Říčky

Čtvrtek - Čenkovice + maškarní

Pátek - odjezd

KOMPLETNÍ SADA


info

Okresní přebor v přehazované 13. 1. 2005

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Dívky osmých a devátých tříd se zúčastnily okresního přeboru v přehazované. Já osobně jsem do nich vkládal velké naděje, ale soupeřky se ukázaly silnější. Protentokrát tedy nezbývá než smířit se s neúspěchem a několika fotografiemi, které nafotily samy účastnice a Katka Smíšková. Prý jich bylo mnohem víc, ale nějak se stalo, že ke mně dorazil foťák už jen s pár snímky...


info

Plavání třeťáků - 7. 1. 2005

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Třeťáci jezdí na plavání do Hustopeč. Když na fotkách vidím, jak si užívají, dost mě mrzí, že právě nejsem třeťák. Ale takový už je život, nemůžeme chtít všechno. A tak nám, co jsme tam nebyli, nezbývá než si někdy udělat čas a na bazén si zajet. A doufat, že si užijeme aspoň z poloviny takovou švandu...


info

Co se děje za zákazem vstupu...

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

...aneb jak se v naší škole přebudovávají záchody (zatím pouze ve druhém patře). Práce pomalu, ale jistě pokračují a my se můžeme těšit, jaké asi ty nové úžasné záchody budou. V každém případě zděné, jak vysvítá i z dokumentačních fotografií :-)


Copyright © 2003 - 2020 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.