Staré drby - prosinec 2004

Kategorie: 2003 - 2008
info

Vánoční besídky - 15. 12. 2004

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Ve středu se konaly hned dvě besídky. Kolem obou se vyskytovala Broňa Šimčíková.
Ta první proběhla ve 3.B a připravily si ji samotné děti. Pozvaly na ni i rodiče, kterým nejdříve uvařily čaj nebo kávu. Zpívaly se i koledy a nakonec děti předaly svým rodičům dárečky, které pro ně celý týden vyráběly.

Tou druhou byla vánoční besídka pro seniory. Konala se v sále a vystupovaly na ní děti dobrovolníci. I tato besídka byla zdařilá a přispěla k navození vánoční atmosféry navzdory nepřejícímu počasí.


info

Hory maláči - 26. 11. - 3. 12. 2004

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Už na přelomu listopadu a prosince byla na Nekoři na škole v přírodě naše národka. Měli docela kliku i na sníh, byli i na Říčkách lyžovat a jenom kvůli nim jim vlekaři pustili vleky. Úplně sami na svahu - určitě paráda! Jinak ovšem trénovali i lyžařské techniky na blátě, a aby z lyží nezačali magořit, byli i ve svíčkárně, na bazéně, na bruslích, absolvovali stezku odvahy...
To vše v doprovodu pedagogů Dáši Bártové, Věry Kosové, Elišky Macajové a ředitele Libora Smíška.


info

Pexeso

Klikněte pro vstup do pexesa...

Zahrejte si PEXESO s fotografiemi svých učitelů!
Procvičíte si paměť a možná některé učitele příště dokážete poznat i ve skutečnosti :-))

(Dostupné je také pexeso 9.A, ve které mám tu čest být třídním.)


info

Taneční dokončená - 10. 12. 2004

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Někteří žáci sice vyhrožovali, že hned po polonéze musejí odejít, ale nakonec přece jen zůstali. A snad ani nelitovali. Jako vždy platilo, že kdo chtěl, ten se dobře bavil. A bavili se myslím téměř všichni. Dokonce i já, i když jablkovým a novinovým tancům jsem se pod záminkou fotografování úspěšně vyhnul :-)) Všichni byli nádherní (no jen mrkněte na ty šaty a účesy!!!) a na začátku krásně ztrémovaní.

PS - další fotografie též na stránkách www.drnholec.cz

info

Vítězství na Portě - 4. 12. 2004

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Nečekaně úspěšným se stalo vystoupení našich žaček na krajském kole dětské Porty v sobotu 4. 12. v Hustopečích. Na této přehlídce interpretů trampské a folkové hudby reprezentovaly naši školu Jarka Šilhavá z 9.C a Jana Novotná ze 6.A. Obě podaly vynikající pěvecký výkon, za což je prorta složená ze samých profíků náležitě pochválila. Jarka si vybrala dvě písničky z repertoáru Divokýho Billa a Jana jednu lidovku a jeden krásný song od Zuzky Navarové (ta bohužel podlehla v úterý ráno těžké nemoci ve věku 45 let).
Obě naše děvčata sklidila nejen zasloužený potlesk publika, ale byla hlavně porotou oceněna prvními dvěma místy. A to prosím mezi 18 účinkujícími, z toho pěti ve stejné kategorii.
Jarka Šilhavá, která skončila na 1. místě, postupuje tedy do celostátního kola dětské Porty v Praze. Jana skončila druhá, nikam sice nepojede, ale když bude pilně cvičit, může se do Prahy podívat příští rok.
Oběma k úspěchu blahopřejeme (trochu závidíme) a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Dalibor Bárta

info

Jedenácté taneční - 6. 12. 2004

Klikněte pro zobrazení dalších fotografií...

Nácvik polonézy, opáčko všech tanců, závěrečné přetahování partnerů - to byly poslední taneční před dokončenou. Ta bude v pátek 10. prosince od šesti hodin a pokud máte chuť a něco společenského na sebe, přijďte se podívat na výsledek tříměsíčního úsilí našich deváťáků.

P.S. Občerstvení s sebou! :-)


Copyright © 2003 - 2020 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Prohlášení o přístupnosti | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.