Staré drby - březen 2014

Dětský maškarní karneval - 9. 3. 2014

Kategorie: 2014-03
Vstup do fotogalerie

V neděli 9. 3. se v sále MKZ Drnholec uskutečnil dětský maškarní karneval. Kdo by snad pochyboval o tom, že by se tu v tento nádherný jarní den sešlo málo lidí, tak se plete.

Ples začal jako vždy představením masek, pokračoval tancem s nafukovacími balonky a tancem na novinách. Nechyběla ani papírová bitva a přetahování lanem. Volnou chvilku si mohly děti zpestřit v našich zábavních koutcích a ověřit si tak své pohybové schopnosti ve střelbě na cíl, shazování kuželek a posouvání pingpongového míčku.

O dobře naplněná břicha se starala obsluha paní Sulz a paní Juřenová, o nezapomenutelnou zábavu na tanečním parketu děvčata ze základní školy, o pestrý program pirátka Hana Vlková a Zuzka Šedivá a o kolo štěstí Sandra Heinischová.

Děkujeme především těm, bez kterých by se tento den mohl jen stěží uskutečnit, a to věrným sponzorům, Městysi Drnholec, dále pak panu Zámečníkovi za pořízení bohaté fotodokumentace a přátelům a známým za přípravu sálu.

Karneval se povedl na jedničku a příští rok se na vás těší na stejném místě a se stejně dobrou náladou organizátorky Hana Vlková a Martina Bejdáková.  

 text Martina Bejdáková, foto L. Zámečník

 

Copyright © 2003 - 2019 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.