Staré drby - březen 2014

Krajské závody ve Slavkově - 13. 3. 2014

Kategorie: 2014-03
Vstup do fotogalerie

Ve čtvrtek jely vybrané žákyně na závody ve sportovní gymnastice. Mladší žákyně ve složení Marková, Rohrerová, Štarmanová a Komínková obhájily v družstvech 2. místo. Starší žákyně – sestry Marxovy, Mrenicová, Růžičková, Štarmanová, Štyksová a Kovářová skončily za medailovým umístěním, konkurence byla velká. Některá jména možná neznáte z naší školy - jsou to holky z gymnázia a z Hrušovan, které u nás trénují a také naši školu reprezentují. Všem gymnastkám děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně úspěchů na sobotních závodech.

  Kateřina Smíšková

 

Copyright © 2003 - 2019 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.