Vstup do fotogalerie

Jeden z nejpohodovějších ročníků Maratonu Emila Zátopka prožil vyšší stupeň v pátek 6. 9. 2019. Za ideálního počasí a velmi dobré organizace se dařilo i žákům podávat hodně dobré výkony.

Nejlepší v kategoriích:
6–7 dívky Nikola Šarounová 4:34
6–7 chlapci Denis Kocman 3:51
8–9 dívky Kristýna Kovacsová 4:26
8–9 chlapci Vladimír Kolečkář 3:20

Všem žákům moc děkuji za odpovědný přístup, děkuji také kolegům za perfektní spolupráci a těším se na další akce.  

Stanislav Pichanič 

 

Vstup do fotogalerie

 

 

 

Vstup do fotogalerie

Týden máme příměsťák, budeme si spolu hrát. Zahráli jsme Kevina, byla to pro nás novina. Pět dní jsme si spolu hráli, někdy jsme se taky smáli. Během jedné vteřiny, vymýšlíme kraviny. Dnes je pátek, my končíme, společně se loučíme a příští týden zas do školy frčíme.

účastníci příměstského tábora, foto Jana Kafková

Tábor každé ráno začínal od 8:00. Většinou děti chodily na sraz už v 7:30 podle toho kam se jelo daný den na výlet. Než jsme vyšli na procházku nebo výlet, probíhal ve škole volnější program formou základních jednoduchých her. Tábor končil denně ve 14:00.

Během 5 dní si děti užily spoustu legrace, bavily se a užívaly si pěkného počasí, které nám tento týden bylo přáno. V první den jsme procházeli Drnholcem a poznávali jsme krásy přírody, kde jsme zkoušeli pár výtvarných fotografií, hrálo se spoustu zajímavých her, tak jako po celou dobu tábora. Druhý den, už byl náročnější na chůzi, ale všichni výšlap perfektně zvládli, byl to Svatý kopeček v Mikulově, kde jsme našli i kešku a s radostí jsme se i zapsali. Na kopečku jsme dali zdravou svačinku a zahráli si novou zajímavou hru Bily Bob a Slepou bábu. Po hrách jsme šli pomalinku směrem k zámku kde jsme si užili interaktivní prohlídky Víno napříč stoletím. Tento den velmi rychle utekl, div jsme stihli autobus.

Středa byla odpočinkový den. V Hrušovanech na bazénu jsme si užívali příjemně teploučké vody. A jako třešničku na dortu jsme si dopřáli výbornou točenou zmrzlinu. Ve čtvrtek nás čekal výlet do Zoo Sedlec u Mikulova a tam na nás čekalo spoustu nových zvířátek, které se nám moc líbily. Páteční den byl bohatý na odměny a poklad, který nás čekal po skončení aktivit a her. Hráli jsme šípkovanou lesíkem do Jevišovky. V této hře děti plnily spoustu daných úkolů, po splnění hledali poklad, který byl velmi dobře ukryt. Všem se podařilo poklady najít a dětem se moc líbil. Protože byla hra náročná pustili jsme si po příchodu zpět do školy pohádku a pochutnávali si na melounu, která nám děti přinesli.

Jelikož byl tábor připraven pro děti od 6 do 11 let nechybělo nadšení a zápal do her, které se dětem velmi líbily. Dle ohlasu dětí se tábor vydařil a už se těší na další rok.

  Jana Kafková, Martina Lukáčová

 

Copyright © 2003 - 2019 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.