Staré drby - září 2018

Sportovně branný den a Zátopkův maraton na 2. stupni – 10. 9. 2018

Kategorie: 2018-09
Vstup do fotogalerie

Každoroční tradiční běh E. Zátopka se uskutečnil v pondělí 10. září 2019. Patří mezi první disciplíny, ve které mohou žáci získat bodové hodnocení do celoroční soutěže SPORTOVEC ROKU! Především jsme měli velké štěstí, protože lepší počasí jsme si nemohli přát a navíc mohli žáci spojit sport s naučnou vsuvkou, kterou jim poskytl sbor dobrovolných hasičů Drnholec a jejich nové auto, které nám s radostí představili. V 6., 7. ročníku chlapecké kategorie se na prvním místě umístil František Zugárek s časem 3:41. V dívčí kategorii vyhrála Nikol Rohrerová s časem 4:19 a zároveň se stala vítězkou všech dívčích kategorií. V dívčí kategorii 8., 9. ročníků se stala vítězkou Kamila Veselá a v chlapecké kategorii zvítězil Vít Štyks s časem 3:35, který se stal vítězem všech kategorií. Všem vítězům a zúčastním, gratulujeme. :)