Vstup do fotogalerie

Ve dnech 20. 8. - 24. 8. se konal sportovní příměstský tábor. Měli jsme možnost navštívit hned několik míst:

1. den jsme se s dětmi seznámili a vydali se na vycházku po blízkém okolí.

2. den jsme jeli na koupaliště do Březí, kde kromě vodních radovánek jsme si zahráli některé z míčových her nebo hry karetní a deskové.

3. den jsme podnikli výlet do Mikulova, kde jsme navštívili krásná místa: lom, Svatý kopeček, náměstí a okolí zámku, avšak největším zpestřením byl rozchod po městě.

4. den vzhledem k počasí jsme opět navštívili koupaliště v Březí.

5. den byl pro nás den poslední plných netradičních her a soutěží. Na závěr jsme si opekli špekáčky a na památku jsme si vyrobili táborové trička.

Celý týden jsme si všichni náramně užili :-).

Tereza Kovářová a Renáta Pitáková

Krásné pondělní dopoledne strávili žáci prvního stupně na školním hřišti, kde přivítali naše hasiče. Hasiči dětem ukázali jak vybavení aut, tak ukázku jednotlivých pomůcek pro záchranu života. Po praktické ukázce se nejmladší pustili do Zátopkova maratonu. Nejlépe se dařilo Tomáši Bejdákovi. V kategorii děvčat 3. - 5. tříd vyhrála Melisa Vamberská a tutéž kategorii chlapci vyhrál Matyáš Kocman. Poděkování ovšem patří všem sportovcům. Po prázdninách podali výborné výsledky. Děkujeme.