Vstup do fotogalerie

V pátek 18. 5. 2018 proběhl na naší škole již tradiční šachový turnaj o školní pohár. Na prvním místě se umístil Tomáš Foltán, který si také pohár odnesl. Na druhém místě skončil František Zugárek a třetí místo obsadil Michal Foltán. Ještě zmíním i čtvrté místo, které získal Petr Zugárek. Výhercům blahopřeji. Všem hráčům přeji pěkné prázdniny.

  Hedvika Škrabalová

 

Vstup do fotogalerie

 

 

 

Vstup do fotogalerie

 

 

 

Vstup do fotogalerie

 

 

 

Vstup do fotogalerie

Druhou květnovou neděli se i v Drnholci a Jevišovce konala oslava Dne matek. Děti si pro ně připravily tu nejkrásnější kytičku plnou říkanek, básniček, písniček a tanečků. Děkujeme pedagogům a dětem za pěkně připravený program a fotografům za krásné fotky.

Fotografie od paní Markéty Pernesové. 
Fotografie od pana Jiřího Heinishe naleznete na http://www.znojmia.cz/galerie/viewpage.php?./alba/drnholec-2018-den-matek&0

  Kolektiv pedagogů

 

Vstup do fotogalerie

V sobotu 12. 5. 2018 se v Drnholci konal šachový turnaj k osvobození Hrušovan nad Jevišovkou a okolí. Chválím žáky naší školy za výbornou reprezentaci. Na prvním místě se umístil Tomáš Foltán, čtvrté místo obsadil František Zugárek. I ostatní hráči dosáhli pěkných umístění. Všem děkuji, Škrabalová.

  Hedvika Škrabalová

 

Vstup do fotogalerie

Ve čtvrtek jela děvčata 6. ročníku na turnaj pořádaný DDM Mikulov. Původně měla hrát zvlášť děvčata 6. a zvlášť 7. ročníků. Na turnaj se ale dostavilo jen 5 družstev celkem – 3 šesťaček a pouze 2 sedmaček. Proto se rozhodlo, že se to spojí a ať si děvčata zahrají více, bude hrát každý s každým. Naše družstvo ve složení Petrů, Rohrerová,Lufi, Němcová, Plisková, Kovacsová, Bileszová a Hanušková podalo velmi slušný výkon. Nás porazily sedmačky z gymnázia a ZŠ Hraničářů, my jsme ale porazili šesťačky z těchtéž škol. Celkově jsme sice byli bronzoví, ale v kategorii 6. tříd zlatí. Děvčata měla velmi cennou zkušenost – hlavně se staršími soupeřkami, ze svého výkonu měla sama radost. Zaslouží pochvalu a body do Sportovce. 

 Kateřina Smíšková

 

Práci fotografa při focení tříd zachytila na video děvčata z 8.B a po sestřihu a zrychlení se můžete i Vy přesvědčit, co obnáší. Aspoň tedy ta část, kde se fotí celé třídy.

 Simona Černošová, Nikola Šobrová a Kristýna Winklerová (všechny 8.B), Tomáš Procházka

Vstup do fotogalerie

Velmi dobrý výsledek vybojovala naše dvě družstva žáků na již 21. ročníku McDonald´s Cupu. Okrskové kolo se konalo za krásného počasí ve Valticích. Žáci 4. a 5. ročníku celý turnaj vyhráli. Družstvo 2. a 3. třídy vybojovalo druhé místo. Oba kolektivy postupují na okresní kolo. Všem děkuji za předvedené výkony, ale zvlášť vyzvedávám výkon Melisy Vamberské a Sabiny Krupkové. 

Stanislav Pichanič 

 

Copyright © 2003 - 2018 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.