Vstup do fotogalerie

 

Ve čtvrtek 15. 3. 2018 proběhla na naší škole soutěž v recitaci všech ročníků. Do oblastního kola v Mikulově postoupil za 1. třídu Jakub Peřina. Za kategorii 2. - 3. tříd Matěj Štěpaník, za 4. - 5. třídu nás bude reprezentovat Adéla Wernerová. Z vyšších ročníků dále postoupil Marek Jurkas a a Tomáš Foltán. Postupujícím držíme palce dál v soutěži a všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci tříd.

  Pedagogové školy

 

Vstup do fotogalerie

 

 

 

Vstup do fotogalerie

V úterý se utkala 3 družstva ve volejbalu – smíšené družstvo 8.AB s kapitánkou Komínkovou, 2 družstva deváťáků – kapitáni Mikulík a Sikorová. Po pěkném boji vyhrálo družstvo Mikulíkovo, druzí byli deváťáci s Katkou Sikorovou, osmáci sice třetí, ale byla to pro ně dobrá zkušenost. V hodinách TV spíše jen tak plácají, s lepším soupeřem se zdokonalují. Všem patří gratulace a body do Sportovce. V dubnu vybere pan Pichanič nejlepší hráče do Břeclavi.

 Kateřina Smíšková

 

Vstup do fotogalerie

V neděli 11. 3. 2018 se konal maškarní ples pro děti pořádaný Spolkem rodičů a přátel školy Drnholec. Ve 13.30 se sešli dobrovolníci z řad žáků naší školy, kteří pomáhali s celkovou organizací plesu a od dvou hodin začal ples. Některé dobrovolnice malovaly dětem obličej, jiní dělali radost dětem u štěstíčka či kola štěstí, někdo fotil a jiní vítali příchozí u vchodu. Tanečně nadaní pomáhali od dvou hodin roztančit děti v krásných maskách. Většina dětí se po několika málo okamžicích ostychu zapojila a řádila s námi na parketu až do samého konce plesu nebo sil:-). V mezičase tanečního reje si děti zasoutěžily o sladké odměny, např. při tanci na novinách nebo s balónkem mezi těly, při prolézání tunelem a přenášení kostek, nebo se v určité chvíli musely se svými kamarády vejít na jeden balicí papír. Doufám, že i vy, návštěvníci (stejně jako já a dobrovolníci), jste si ples užili a vaše děti si odnesly domů zážitky, odměny a těšení se na další rok. Děkuji našim věrným sponzorům (Drogerie Kršková, Potraviny Minipo Drnholec, Brabec Velkoobchod) a především všem rodičům, prarodičům a dalším příbuzným, kteří nelitovali času, připravili dětem nádherné masky, došli a společně se zapojili do tance a soutěží.

 foto T. Malík, žák 8. A

  text H. Vlková, T. Malík a N. Komínková, žáci 8. A

Vstup do fotogalerie

 V období velkých mrazů jsme využili zamrzlé plochy rybníku. V pátek během vyučování se na ledové ploše vystřídaly děti první až třetí třídy. Během klouzání a bruslení si děti užily spoustu legrace. Hodina Tv se všem líbila.

  Pedagogové 1. stupně

 

Copyright © 2003 - 2018 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.