Vstup do fotogalerie

V sobotu 9. 12. 2017 se konal již 10. jarmark v Drnholci. Naše děti rodičům a návštěvníkům předvely svá pásma. Děkuji všem účinkujícím a pedagogům za pěkně obohacený Drnholecký jarmark. Foto - Markéta Pernesová

  Bronislava Šimčíková

 

Vstup do fotogalerie Projektový týden na téma Jaké je to u nás doma proběhl první prosincový týden. Žáci nám představili své rodiny. Děti se velmi pečlivě připravily, donesly fotografie členů své rodiny a pěkně nám o nich povyprávěly. Celý týden probíhal v klidné a přátelské atmosféře. Ráda bych všechny pochválila za zvládnutí všech úkolů a činností, které je tento týden čekaly.

  Klára Kneeová

 

 

Vstup do fotogalerie

To vám jednoho krásného pondělí přišla žákovská rada na pravidelnou schůzku s paní ředitelkou a metodičkou prevence s návrhem, že by rádi uspořádali pro spolužáky z prvního stupně nadílku a Mikulášské soutěžení. Jelikož s tímto nápadem paní učitelky z prvního stupně souhlasily, členové žákovské rady se v úterý 5. 12. 2017 převtělili do oné "trojice" (tzn. sv. Mikuláše, anděla a čerta) a vydali se na obchůzku po třídách. No a ve 4. hodině se žáci vydali za soutěžemi, které byly připraveny v tělocvičnách, v jídelně či ve vestibulu. Dětem i vyučujícím se akce líbila a členové žákovské rady dostali pochvalu jak sladkou, tak písemnou. Děkujeme.  

 

 

Copyright © 2003 - 2017 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.