Staré drby - říjen 2012

Druháci v CEV - 31. 10. 2012

Kategorie: 2012-10
Vstup do fotogalerie

První slohové práce druháků z návštěvy CEV v Mikulově.

Autobusem jsme jeli do Mikulova. Paní učitelka (lektorka) byla moc hodná. Učili jsme se rozpoznávat samičku od samečka. Pak nás naučila, že z krávy máme nejen mléko, ale i kůži, z které se může dělat kabelka i boty. Pak jsme se nasvačili a šli jsme se podívat na vycpaná zvířata. A už jsme jeli domů.

Nela Kuchyňková

Ve středu 31.10. jsme jeli do Centra ekologické výchovy v Mikulově. Lektorka nám ukázala vycpaného kamzíka, který byl jako živý a ještě jsme viděli netopýra a ledňáčka a nejvíc se mi líbil netopýr. Udělali jsme si jmenovky. Ještě jsme viděli kůži z hada a na chodbě čápa. Lektorka po stole rozházela zvířata. A pak jsme jeli do družiny.

Kateřina Jandová

Ve středu 31.10. jsme šli na autobusovou zastávku. Jeli jsme do Mikulova, do učebny Pálavy. Dozvěděla jsem se tam,  třeba že ledňáček nebydlí v hnízdech, ale v písčitých březích. Když jsme se z té Pálavy vrátili, někteří šli rovnou do družiny, jiné děti šly domů. A jiní šli na obědy. A po obědě šli zase do družiny a jiné domů. Ve družině jsme se hráli.

Barbora Fibigerová

Ráno jsme nastoupili na autobus. Autobusem jsme jeli do Mikulova. Paní učitelka nás vzala do učebny Pálavy. Rozdělila nás do dvou skupin. Museli jsme najít rodiny zvířátek. Pak jsme se nasvačili. Pak nás vzala do druhé učebny, kde byla vycpaná zvířata. Moc se mi to líbilo.

Nikola Ševčíková

Jeli jsme do Mikulova do učebny a líbilo se mi tam, jak paní lektorka nám ukázala malého netopýra a líbilo se mi, jak tam byli malí hadi a ještěrka. Ještě se mi líbilo, jak tam byli ptáci a jak byl před dveřmi velký čáp.

Anička Šedivá

Já jsem šel ke škole a čekal jsem tam na taťku. Potom jsem jel autobusem do Mikulova. Vystoupili jsme z autobusu a šli do učebny Pálavy. Potom už jsme tam byli a rozdělili nás na dvě skupiny. A líbilo se mi, jak nám ukázala netopýra. Potom jsme jeli autobusem do družiny.

Ondřej Štěpaník

Ve středu 31.10. jsme jeli do učebny Centrum ekologické výchovy v Mikulově. Viděl jsem tam vycpanou vydru a kunu. Viděl jsem ptáky a netopýra, který žije v jeskyních v Mikulově. A vypadalo to tam jak v pravěku. A viděl jsem tam ještě kostry a kůži od hada. Moc se mi tam líbilo.

Michal Španiel


Copyright © 2003 - 2020 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.