Staré drby - říjen 2012

Seznamovací výlet 6. B - 11. a 12. 10. 2012

Kategorie: 2012-10
Vstup do fotogalerie

Ve čtvrtek ráno přijeli žáci 6. B do školy jako na běžné vyučování, ale místo učebnic a sešitů si nesli spacáky, pyžama, plavky a začal jim seznamovací výlet. Uvelebili se ve třídě 5. A, kterou během 2 dnů využili k odpočinku, zamyšlení se, hrám, jídlu i spaní.

A co všechno na něm zažili a jak se jim to líbilo? To se snad brzy dozvíme, až pár řádků napíší sami účastníci tohoto, troufám si říct, vydařeného výletu.

  Hana Vlková

Seznamovací výlet se mi moc líbil. Při velké procházce z Jevišovky do Novosedel a z Novosedel do Drnholce jsme si ukázali své domy, nakoupili si dobroty a poznali plno nových věcí. Když jsme došli do školy, všichni si lehli a ani se nehli. :-) Paní učitelka vymyslela ale spoustu zábavných her, aby nás donutila vstát. V 16 hodin jsme šli dělat večeři. V plánu jsme měli pečené brambory s volským okem. Všichni jsme si pošmákli. Na řadě byla stezka odvahy. Někteří se báli, zbytek byl statečný. Na konci stezky byl list, na který jsme se měli podepsat. Pak jsme se dívali na film Karate dog a pak si zahráli poznávací hru a šli spát.

Ráno se skoro nikomu nechtělo vstávat, ale z postele nás vytáhly úžasné hambáče ze školní jídelny. Nasnídali jsme se, oblékli se a hráli další zajímavé hry. V 10 jsme byli v bazénu v Hrušovanech nad Jevišovkou, a tam jsme se vyřádili. Pak jsme dostali úkol s otázkami např. Jak se jmenuje starosta obce. Museli jsme se ptát lidí, dostat 3 razítka z různých obchodů. Pak byla na řadě hra Bingo. Kdo měl nejvíce podpisů od kolemjdoucích, vyhrál. První byla skupinka se 105 podpisy, druhá se 104 a třetí se 103 podpisy. Nakonec jsme dojeli do školy, všichni si vzali věci a jeli domů. :-)

  Barča Pražáková, žákyně 6. B

Copyright © 2003 - 2020 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.