Vstup do fotogalerie

V úterý 23.11.2010 proběhlo v Břeclavi okresní kolo v šachu. Za naši školu hrála dvě družstva. Ve skupině A obhájilo družstvo ve složení Kocourek René, Ondřej Ferby, Pavla Seveldová, Kateřina Uhlíková, Tomáš Foltán a Vojta Hadaš třetí místo, ve skupině B se družstvo našich žáků ve složení Lam, Jaroslav Šenk, Radek Zabloudil a Ondřej Šenk umístilo na pěkném pátém místě. Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci.

Hedvika Škrabalová

Smolný turnaj sehrálo družstvo žáků 8. a 9. tříd v pátek 26. 11. 2010 v Mikulově na okrskovém kole Orion Florbal Cupu ve florbale. Ve velmi těžké skupině nejprve prohrálo po vyrovnaném průběhu 0:2 se ZŠ Mikulov Hraničářů a ve druhém zápase, když už vedlo 2:0 s Gymnáziem Mikulov, pár vteřin před koncem soupeř vyrovnal a odsunul nás na třetí místo, které znamenalo konec nadějí na obhajobu loňských parádních výsledků. Žákům děkuji za reprezentaci školy.

Stanislav Pichanič

V sobotu 27.11.2010 se vydal autobus dětí, rodičů do Brna na mezinárodní soutěž ve sportovní gymnastice. Zážitek pro starší největší – Věra Čáslavská jako host (sedminásobná olympijská vítězka z Tokia 1964 a Mexica 1968).

Katka Smíšková

Zateplení školy po dvou měsících – žáci prvního stupně jsou již ve svém a s novými okny. Podívejte se.

Libor Smíšek

V úterý 16. listopadu se utkaly žákyně 8. a 9. tříd v přehazované. Svou hrou a hlavně přístupem měly předvést, zda jsou schopny reprezentovat naši školu na okresních závodech. Za účasti tří družstev vyhrála 9. B s kapitánkou Hankou Tomolovou, druhá byla děvčata 9. A s Terezou Čápkovou, třetí osmačky s Petrou Markovou. Techniku hry hráčky umějí, chce to zlepšit přístup ke hře. A máme se na co těšit.

Zateplení školy pokračuje – jedno patro na staré budově skoro hotové, malá tělocvična také, část místnosti na stolní tenis, zateplování, střecha, v provozu družiny, hudební výchova, videoučebna. Pokračování příště.

"Já jsem draka ještě nikdy nepouštěl." I to zaznělo mezi dětmi z družiny. Někomu se dařilo a drak vzlétl do výšin, někdo byl zklamaný z prvních neůspěchů. Pokud bude počasí příznivé, tak proč to nezkusit znovu i s rodiči ?