Staré drby - květen 2010

Dinopark Vyškov (družina) - 29. 5. 2010

Kategorie: 2010 05
Vstup do fotogalerie

V sobotu jsme jeli do Dinoparku. Sraz byl u školy o půl osmé. Přesně v osm jsme jeli autobusem. Cesta autobusem byla dlouhá, a proto jsme si dali svačinku a popovídali jsme si. Dojeli jsme a šli jsme se podívat do ZOO na zvířátka. Nejvíc se nám líbily kočky, které měly svůj obývák. Pak jsme jeli vláčkem k velké bráně, která se před námi otevřela, a uviděli jsme obrovského dinosaura. Šli jsme lesem a zastavili jsme se u dinosaura, někteří jsme si na něj vylezli a vyfotili jsme se. Potom jsme vlezli do vajíček a udělali jsme si společnou fotku. V Dinoparku jsme viděli 3D film o dinosaurech. Po filmu jsme si šli koupit něco dobrého na zub a potom jsme jeli vláčkem zpátky do ZOO, kde na nás čekal náš autobus. Hrozně se nám to líbilo a počasí se nám vydařilo.

 Sarah Abassy

Jeli jsme do Dinopartku a tam jsme viděli dinosauury. Do dinoparku jsme dojeli vláčkem. V kině jsme dostali na oči brýle. Nejvíc se mi líbilo v kině.

 Šárka Němcová

Jedeme do Dinopartku. Nebavila mě cesta, Jakub Loveček pořád otravuje. V Dinoparku jsme se schovávali do vajíček dinosaurů. Líbilo se mi tam úplně všechno.

 Zeno Veškrna

Líbilo se mi, jak dinosauři řvali. Koupili jsme si cukrovou vatu a zlaté mince. Dívali jsme se na 3 D kino. Moc se mi tam líbilo.

 Jakub Křivánek


Copyright © 2003 - 2019 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.