Staré drby - březen 2010

14. ročník závodu ve sportovní gymnastice - 13. 3. 2010

Kategorie: 2010 03
Vstup do fotogalerie

V sobotu 13. března proběhla na naší škole jedna z největších akcí – gymnastické závody, letos již 14. ročník. Na 80 závodníků z 13 škol kraje si poměřilo své dovednosti v gymnastickém dvojboji – na lavečce, akrobacii, kladině, hrazdě a přeskoku. Rovněž věkové rozpětí cvičenců bylo veliké – od 4 do 17 let.

Naši školu reprezentovalo 19 gymnastů, za dorostence si zazávodil náš bývalý žák Martin Ondráček. Medailových úspěchů dosáhli tito žáci: Věrka Chybíková – 3. místo, Nadim Abassy – 2. místo, Marcel Hupka – 3. místo, Ivana Kneeová – 1.místo, Martina Hanáková – 2. místo a Ivana Beníčková – 3. místo.

Máme z našich dětí radost a děkujeme jim za reprezentaci školy a sebe sama. Děkujeme rovněž všem, kteří se na přípravě a průběhu závodů podíleli – provozní zaměstnanci, učitelé, žáci, rozhodčí a děvčata s tanečním vystoupením. Pěknou atmosféru vytvořili diváci, o důstojné zahájení se postaral starosta Drnholce pan Ivičič.

Nemalý dík patří rodičům gymnastů. Podporujte své děti v této, ale i jakékoliv smysluplné činnosti! V budoucnu se vám to vrátí a budete na své děti právem hrdi (pyšní?).

 Kateřina Smíšková

Copyright © 2003 - 2019 ZŠ a MŠ Drnholec | Webmaster yago | Powered by Joomla!
Download Joomla Templates

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.